آموزش گوگل آنالیتکس
به زبان فارسی

گوگل آنالیتیکس یکی از مهم ترین ابزارهای آنالیز وب سایت است. هر کسب و کاری برای پیشرفت و بهبود عملکرد خود باید از آن استفاده کند. ما در دوره فارسی آموزش آنالیتیکس چگونگی استفاده از این ابزار را به شما یاد می دهیم. هدف آن، امکان بهینه سازی ساده تر سایت است. در صورتی که می خواهید کار با این ابزار را بیاموزید، دوره های آموزش آنالیتیکس جی ادز را مطالعه نمائید. برای راحتی شما در تمامی مطالب از ویدیو فارسی استفاده شده است.

بـزن بـریـم!

آموزش گوگل آنالیتکس فارسی

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس به صورت تخصصی در پایگاه دانش جی ادز تولید شده است. ما تلاش کرده ایم تا مطالب را به شکل ساده بیان کنیم؛ به همین دلیل از ویدیو به زبان فارسی استفاده کرده ایم، تا کاربران به راحتی این دوره آموزشی را مطالعه کنند. این دوره یادگیری برای کسانی مناسب است که تا به حال با آنالیتیکس کار نکرده اند یا می خواهند نکات اصلی آن را مجددا مرور کنند. در ابتدای این دوره شما را با ابزار گوگل آشنا خواهیم کرد.

سپس می آموزید که چگونه یک اکانت مخصصوص آنالیتیکس برای وب سایت ایجاد کنید. همچنین به شما آموزش می دهیم که چگونه کد مخصوص جاوا اسکریپت را در سایت خود قرار دهید تا گزارش های آنالیتیکس را ببینید. با مهارت هایی که در این دوره می آموزید، می توانید مدرک رسمی این ابزار تجزیه و تحلیل را از گوگل دریافت کنید.

آموزش گوگل آنالیتکس سوییت ۳۶۰

آموزش گوگل آنالیتیکس سوییت ۳۶۰

رابط کاربری گوگل آنالیتیکس ۳۶۰ با نسخه استاندارد کمی متفاوت است و برای استفاده از آن باید هزینه ای پرداخت کنید. ما این دوره از آموزش آنالیتیکس را برای شما عزیزان ایجاد نموده ایم تا با این ابزار فوق العاده گوگل آشنا شوید. همچنین، اطلاعاتی درباره یکپارچه سازی ها می آموزید و با پایگاه های داده مانند بیگ کوئری آشنا می شوید. در انتهای دوره آموزشی می توانید با مواردی که آموخته اید در آزمون گوگل شرکت کنید و مدرک رسمی سوییت ۳۶۰ را دریافت نمائید. بنابراین، توصیه می کنیم تمامی مطالب ارائه شده در آموزش آنالیتیکس ۳۶۰ را با دقت مطالعه کنید

۲ thoughts on “آموزش گوگل آنالیتیکس (فیلم فارسی)

 1. زهرا کاظمي گفت:

  بسیار متشکرم از مطالب آموزنده تون ویدئو ها خیلی خوب و روان صداگذاری شده بود

  1. علی کریمی گفت:

   خواهش می‌کنیم و ممنون از نظر مفیدتون
   وقت زیادی گذاشتیم تا این دوره کامل رو برای شما عزیزان آماده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *