آموزش رایگان الکسا (ویدیو)

الکسا علاوه بر رتبه بندی سایت ها، ابزارهای تحلیل سئویی بسیار زیادی دارد که می تواند سئوکارها را در تحلیل سایت ها کمک کند. ابزارهایی برای بررسی سئوی داخلی سایت، ابزارهایی برای یافتن کلیدواژه های جدید، ابزارهایی برای تحلیل رقبا از نظر سورس ورودی ها، بک لینک ها و غیره. ما در ۳ ویدیو همه این بخش ها رو به شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید…
آموزش رایگان الکسا - ویدیو اختصاصی پایگاه دانش جی ادز

معرفی ابزارهای رایگان الکسا

در ویدیوی نخست به معرفی امکانات رایگان الکسا می‌پردازیم. این امکانات بدون نیاز به خرید اکانت الکسا پرو، برای همگان در دسترس هستند. در این ویدیو یاد می‌گیریم که چگونه رتبه الکسای سایت مورد نظرمان را بدست آوریم.

بازدیدکنندگان سایت بیشتر مربوط به کدام کشورها هستند، چند درصد بازدیدکنندگان سایت از طریق جستجو در موتورهای جستجو و بیشتر با جستجوی کدام کلمات وارد سایت‌شده‌اند و اطلاعات ارزشمند دیگری که پس از مشاهده این ویدیو اختصاصی می‌توانید برای سایت‌های مختلف بدست آورید.

بنر السکا پارت دوم - راهنمای جامع الکسا پرو

آموزش رایگان الکسا پرو - معرفی اکانت الکسا پرو

بنر السکا پارت سوم - آموزش الکسا

آموزش الکسا - امکانات کامل اکانت الکسا پرو

معرفی داشبورد الکسا پرو، راهنمای افزودن سایت خود به اکانت الکسا پرو، مشاهده گزارش‌های سئوی مربوط به سایت و رفع مشکلات سئویی سایت، آنالیز کلمات کلیدی سایت خودتان و مقایسه آن با کلمات کلیدی رقبا جهت ایجاد استراتژی محتوا. آنالیز بک لینک سایت خود و سایت‌های رقبا جهت مشاهده فرصت‌های بک‌لینک‌سازی، پژوهش کلمات کلیدی بر اساس محبوبیت و رقابت در کلمات کلیدی، مشاهده سایت‌هایی که بیشترین ورودی از موتورهای جستجو را برای یک کلمه کلیدی داشتند. بررسی سئوی داخلی برای صفحات مهم سایت‌تان، مقایسه رشد الکسای چند سایت مختلف، مشاهده علایق کاربران سایت، مشاهده کلمات کلیدی پولی و ارگانیک سایت. یافتن سایت‌های برتر در حوزه‌های مختلف، مشاهده سایت‌های برتر کشورهای مختلف و تولبار الکسا مباحثی هستند که در سومین ویدیوی آموزش الکسا به آن پرداخته ایم.