آموزش الکسا

آموزش الکسا – معرفی اکانت الکسا پرو

ما در بخش قبلی نسخه رایگان الکسا را بررسی کردیم. حالا یک نگاهی به نسخه پیشرفته و غیر رایگان می اندازیم.

حالا ما با اکانت الکسا Log in میکنیم و سایت دیجی کالا را مجدداً بررسی می‌کنیم.

اولین بخش رتبه وب سایت است. یک نمودار کامل از تغییر رتبه در بازه زمانی به شما نمایش داده می شود که با آوردن ماوس روی نمودار می توانید اطلاعات را با جزئیات کامل ببینید.

آموزش الکسا

در قسمت بازدیدکنندگان اطلاعات بیشتر و دقیقتری را میتوانید مشاهده کنید. اطلاعاتی در مورد تعداد دقیق بازدیدکنندگان در بازه ۳۰ روزه و اطلاعات دیگر…

راهنمای الکسا

در چند قسمت بعدی اطلاعاتی نظیر کشورهای بازدیدکنندگان، ماندگاری بازدید کننده در سایت به دقیقه و موارد مشابه نمایش داده می شود که با نسخه رایگان الکسا فرق زیادی ندارد.

دوره الکسا

در نسخه رایگان، شما تنها قادر به مشاهده ۵ کلمه کلیدی بودید اما حالا شما به تمام این اطلاعات دسترسی دارید. با کلیک بر روی گزینه ی View more keywords for digikala.com می توانید تمام کلمات کلیدی دیجی کالا که از آن ها ورودی گرفته شده را مشاهده کنید.

دوره آموزش الکسا

الکسا به شما نشان می دهد که این کلمات پولی بوده یا رایگان. اطلاعاتی هم در مورد کلمات کلیدی به شما داده می شود.

دوره آموزشی الکسا

رقابت روی این کلمات کلیدی چقدر بوده و دیجی کالا چند درصد از ورودی این جست و جوها را به خود اختصاص داده است.

شما می توانید تمامی اطلاعات را دانلود کنید و با دقت در زمان مناسب بررسی کنید.

آموزش جامع الکسا

بخش بعدی به ما نشان می دهد که کاربران قبل از ورود به دیجی کالا از کدام سایت ها بازدید کرده اند. این بخش رابطه مستقیم با بخش بعدی دارد.

در بخش بعدی الکسا به ما نشان می‌دهد که کاربر بعد از دیجی کالا از کدام سایت بازدید کرده است.

آموزش کامل الکسا

این اطلاعات می تواند به موفقیت کسب و کار دیجی کالا کمک کند. آیا کاربری که به سایت دیجی کالا مراجعه کرده بعدش به وبسایت رقیبش سر زده؟ با علم به اینکه کاربر قبلا در سایت رقبا بوده و از خدمات آنها آگاهی دارد، دیجی کالا چطوری باید محصولاتش را قیمت گذاری کند؟ و … شاید شما در کسب و کارتان بتوانید اطلاعات بیشتری از این قسمت استخراج کنید. در نسخه رایگان نمایش این اطلاعات محدود است.

بک لینک یکی از مهمترین پارامترهای موثر سئو می باشد. در نسخه رایگان ما تنها ۵ تا از این بک لینک ها را می دیدیم ولی اینجا با کلیک روی Click to see more Sites Linking into digikala.com می توانیم همه بک لینک ها را ببینیم.

راهنمای الکسا

تمام بک لینک ها با جزئیات کامل و صفحه ای که لینک دیجی کالا را دارد نمایش داده می شود.همانطور که مشاهده می کنید این لیست بسیار کامل است و می توانید آن را دانلود کنید و با دقت بررسی کنید.

آموزش کار با الکسا

چند قسمت بعدی اطلاعات مفید زیادی به ما نمی دهد، لذا سراغ معرفی وبسایت و گرفتن بک لینک از الکسا می رویم.

آموزش استفاده از الکسا

در این قسمت میبینید وبمستران دیجی کالا در این صفحه لوگو، دوتا بک لینک و اطلاعات مختصری در مورد سایتشان قرار دادند. شما هم می توانید با خرید اکانت الکسا و Verify کردن سایت خود از این امکان استفاده کنید. این توضیحات و بک لینک ها دائمی هستند و بعد اتمام  دوره اکانت شما باز باقی خواهند ماند.

 

بخش آخر در نسخه رایگان غیرفعال است، لذا در اینجا شما می توانید جنسیت، رده سنی، میزان درآمد، میزان تحصیلات و محلی که بازدید کننده به اینترنت متصل شده را ببینید.

آموزش کامل الکسا

 اگر میخواهید هدفمند و حرفه ای رفتار کنید این اطلاعات کمک زیادی به شما می کند.

۲ thoughts on “آموزش الکسا – معرفی اکانت الکسا پرو

  1. احسان گفت:

    سلام و وقت بخیر متاسفانه وقتی ویدیو رو دانلود می کنیم کلا کیفیت ویدیو صفر می شود کل صفحه سیاه با بعضی نقاط رنگی کوچک ، لطفا بررسی نمایید

    1. علی غلام پور گفت:

      سلام وقت بخیر احسان عزیز،‌دانلود ویدئوها با موفقیت انجام میشه. برای راحتی شما لینک دانلود به ایمیلتون ارسال شد.🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *