درباره پایگاه دانش جی ادز

جی ادز در دی ماه ۹۵ کار خود را با محوریت تبلیغات در گوگل آغاز کرد. آن زمان بیشتر شرکت هایی که در زمینه گوگل ادوردز فعالیت میکردند، به علت محدودیت هایی که افراد برای امور ارزی داشتند، بسیار ناعادلانه و غیر شفاف و با درصد سود بسیار بالا کار می کردند. گزارش های اکسلی ساخته شده با تقلب، پنل های برنامه نویسی شده و با داده های دستکاری شده، عدم وجود آموزش برای مشتریان و …

اکنون پس از دو سال فعالیت مفتخریم اعلام کنیم در زمینه تبلیغات در گوگل، پیشرو تغییرات زیادی بوده ایم از آن جمله:

  • مقالات و آموزش های بسیاری در زمینه تبلیغات در گوگل در سایت های ایرانی مشاهده می‌شود که مشتریان می‌توانند با مطالعه آنها، خودشان تبلیغات‌شان را انجام دهند.
  • اکنون کمتر کسی حاضر است تبلیغاتش را بدون دریافت دسترسی مستقیم به آژانس تبلیغاتی بسپارد.
  • درصد سود شرکت های تبلیغاتی به واسطه شفافیتی که در نحوه تبلیغات صورت گرفته و همچنین ورود رقبای تازه وارد که به واسطه آموزش های فارسی موجود پا به این عرصه گذاشته اند، بسیار کمتر از گذشته و به سود منطقی تبدیل شده است.

تغییرات بازار تبلیغاتی ایران در راستای شفافیت و کمک به بازاریابی کسب و کارها صورت گرفته است. امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته، بتوانیم به کسب و کارهای بیشتر (به خصوص کسب و کارهای نوپا) کمک کنیم. ما هیچ گاه ادعای بهترین بودن نخواهیم داشت و همیشه در حال بهتر شدنیم…

ارسال پیشنهادات و شکایات

کتاب نوشته شده و ناخوانده دارید؟ دوست دارید صداتون شنیده بشه؟ یک مقاله عالی و تخصصی نوشتی و منتظر این هستی که منتشر بشه؟ اگر میخوای از توانایی هات پول دربیاری، همین الان فرم رو تکمیل کن و کتاب، پادکسن، ویدئوی آموزشی و مقاله ای که نوشتی رو برای ما ارسال کن و از این راه کسب درآمد داشته باش.