آموزش آنالیتیکس

جمع بندی دوره Power Users آنالیتیکس

در این مطلب به طور کلی یک جمع بندی کوتاه از Power Users را خواهیم داشت که چه مواردی را در اینجا آموختید. همچنین در انتهای این بخش آدرس وب سایت آنالیتیکس را قرار داده ایم تا بتوانید در آزمون این دوره شرکت کنید و مدرک خود را دریافت کنید. برای اینکه موارد گفته شده در این دوره را به یاد داشته باشید، به برخی از آنها در این مقاله اشاره ای داشته ایم. توصیه می کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

مواردی که در دوره Power Users آموختید

اکنون می توانید دیدگاه ها را با گوگل آنالیتیکس به کار بگیرید. شما با روش های پیشرفته ای برای درک کاربران، تحلیل منابع ترافیک و بهبود مشارکت در سایت آشنا شدید. همچنین کاربرد سفارشی سازی کانال ها را به خوبی آموختید که می توانند تا چه اندازه در ساده شدن و چیدمان گزارشات تاثیر گذار باشند.

گزارش افراد آنلاین در آنالیتیکس

همچنین متریک های محاسباتی که در دوره پیشرفته آموختید، در این دوره نیز کاربردی هستند. با استفاده از آنها توانستید ویژگی های مهمی را به گزارشات خود اضافه کنید. به عنوان مثال با استفاده از این متریک ها امکان بررسی شاخص های عملکرد محتوا را آسان تر کردیم و چگونگی انجام این کار را نیز آموختید.

ارزش صفحات در آنالیتیکس یکی از مباحث مهم این دوره بود که با چند مثال آنها را به شما یاد دادیم. در آن مطلب شما آموختید که چگونه برای صفحات وب سایت خود ارزش گذاری کنید و ارزیابی آنها را نیز یاد گرفتید.
همچنین با گزارش های آنالیتیکس بیشتر آشنا شدید که از جمله آنها کانال ها، صفحات و گزارش های پیشرفته تجارت الکترونیک بودند.

ارزش صفحات در ابزار تجزیه و تحلیل گوگل

در صورتی که هر کدام از بخش ها را به خوبی متوجه نشدید، می توانید وارد دوره آموزش آنالیتیکس Power Users شوید و ویدیوهای مربوط به هر بخش را مجددا مرور کنید. این مطالعه باعث می شود بتوانید حداقل نمره برای قبولی در آموزش گوگل آنالیتیکس را کسب نمائید.

شرکت در چالش Power Users

در ابتدا تشکر می کنیم که مطالب دوره ما را خواندید. همچنین از شما می خواهیم اگر این دوره مفید بوده، نظرات خود را در همین صفحه مطرح کنید. برای شرکت در امتحان Power Users آنالیتیکس نیاز است که روی لینک کلیک کنید و با ایمیل خود ثبت نام را انجام دهید. سپس نیاز است که درس ها را رد کرده و ۴ امتحان یا Assesment را با نمره ای بالاتر از ۸۰ درصد بگذرانید. بدین ترتیب می توانید مدرک رسمی خود را دریافت نموده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

مدرک رسمی گوگل آنالیتیکس Power Users

همچنین اگر به کار کردن با این ابزار فوق العاده گوگل علاقه مند هستید، شما را دعوت می کنیم که دوره آموزش گوگل آنالیتیکس ۳۶۰ را نیز مطالعه نمائید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها