آموزش آنالیتیکس

معرفی گوگل آنالیتیکس Power Users

در ابتدا ورود شما به این دوره از آموزش گوگل آنالیتیکس را خوش آمد می گوییم. در صورتی که دوره آموزش پیشرفته گوگل آنالیتیکس را گذرانده اید و می خواهید راه حل های حرفه ای برای به دست آوردن اطلاعات کسب و کار داشته باشید، این دوره کاملا مناسب شماست. شما می توانید با دوره آموزش آنالیتیکس Power Users از طریق ویدیو بالای صفحه آشنا شوید.

موارد دوره گوگل آنالیتیکس Power Users

این دوره آشنایی شما با خصوصیت و قابلیت های گوگل آنالیتیکس را افزایش می دهد. شما را راهنمایی می کند تا پاسخ سوالات مهمی که ممکن است در مورد داده های کسب و کارتان داشته باشید را بیابید. در این دوره از روش های پیشرفته ای برای پاسخ به سوالات استفاده می شود.

معرفی گوگل آنالیتیکس Power Users

برای کدام پلتفرم های باید این کار را انجام دهید؟ کدام منابع ترافیک ارزشمندترین کاربرها را به وب سایت شما هدایت می کنند؟ باید از چه شاخص عملکرد کلیدی (KPI) برای محتوای سایت استفاده کنید؟ چطور می توانید فروش بیشتری داشته باشید؟ زمانی که پاسخ این سوالات را دهید، تجربه شما در مفاهیم و خصوصیاتی مثل گزارش های مشتری ها، تعاریف کانال ها، متریک های سفارشی و متریک های محاسباتی، سگمنت ها و موارد دیگر افزایش پیدا می کند.

داشبورد فروشگاه محصولات گوگل برای شاخص عملکرد کلیدی محتوا

شما مهارت های خودتان را با مثال های واقعی تمرین می کنید. می توانید این کار را با استفاده از اکانت آنالیتیکس فروشگاه محصولات گوگل انجام دهید. سعی کنید مهارت خود را با یادگیری این موارد و دوره های آینده افزایش دهید.

حرف آخر

در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس فارسی آموختید که چگونه از این ابزار استفاده کنید تا وب سایت خود را برای کاربران بهینه کنید. در این دوره خواهید آموخت چگونه از این ابزار تجزیه و تحلیل به صورت حرفه ای بهره ببرید. حتما توصیه می کنیم که این بخش آموزشی را به دقت مطالعه کنید تا در انتها بتوانید مدرک رسمی خود را از گوگل دریافت کنید.

در ادامه دوره Power Users به مباحث بیشتری خواهیم پرداخت و به اطلاعات بیشتری در دسترس شما قرار خواهیم داد. در مطلب آینده درباره سفارشی سازی کانال های تعیین در آنالیتیکس صحبت می کنیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها