آموزش آنالیتیکس

جمع بندی دوره آموزش آنالیتیکس ۳۶۰

در دوره آموزش آنالیتیکس ۳۶۰ گفتیم که برای استفاده از این ابزار باید هزینه ای به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنید. استفاده از آن برای کسب و کارهای بسیار بزرگ توصیه می شود و هر ماه بهره بردن از مزیت های آن ۱۲۵۰۰ دلار هزینه دارد! پیشنهاد ما استفاده از آنالیتیکس استاندارد است، چون پرداخت این هزینه در ایران مقرون به صرفه نیست. این دوره از آموزش آنالیتیکس را به این دلیل تهیه نمودیم تا از ویژگی های این ابزار قدرتمند گوگل آگاهی داشته باشید.

در صورتی که از ابتدا مطالب آنالیتیکس ۳۶۰ ما را خوانده باشید، می دانید که شرکت ها چگونه می توانند از مزیت های این ابزار پولی گوگل استفاده کنند. به عنوان مثال، از ابزارهای پیشرفته ای مانند فانل های سفارشی می توانید برای تحلیل گشت و گذار مشتری های خود از صفحه ای به صفحه دیگر استفاده کنید.

گزارش های فانل های سفارشی در آنالیتیکس 360

یکپارچه سازی آنالیتیکس ۳۶۰

از یکپارچه سازی بیگ کوئری با آنالیتیکس ۳۶۰ می توانید جهت کوئری های سریع دسته های عظیم داده بهره ببرید. همچنین با یکپارچه سازی گوگل اد منیجر می توانید اطلاعات مفیدی از محصولات و درآمد زایی آنها در آنالیتیکس ۳۶۰ داشته باشید. در صورتی که می خواهید از آنالیتیکس ۳۶۰ استفاده کنید، وارد لینکی که در انتهای این مطلب قرار گرفته شوید و با تیم فروش گوگل ارتباط برقرار کنید.

یکپارچه سازی آنالیتیکس 360

شرایط انتقال آنالیتیکس معمولی به ۳۶۰

آنالیتیکس ۳۶۰ داده هایی که در اختیار دارید را حفظ می کند و نیازی نیست که داده ها را از آنالیتیکس استاندارد منتقل کنید. همچنین ویژگی هایی که در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس آموختید را در اختیار شما قرار می دهد. همه این دسترسی ها در رابط کاربری است که در ویدیوهای فارسی مشاهده کرده اید. در این دوره یاد گرفتید که برای شروع کار با آنالیتیکس ۳۶۰ چه مواردی مورد نیاز است.

شرکت در آزمون گوگل آنالیتیکس ۳۶۰

حتما در آزمونی که گوگل برای آنالیتیکس ۳۶۰ در نظر گرفته شرکت کنید تا مدرک رسمی خود را دریافت نمائید. تفاوت آزمون آنالیتیکس ۳۶۰ با آزمون های آنالیتیکس استاندارد در این است که به جای ۴ امتحان، باید ۶ امتحان را بگذرانید. در صورتی که تمامی تست ها را با نمره ۸۰ درصد یا بالاتر به پایان برسانید، مدرک رسمی گوگل آنالیتیکس ۳۶۰ را دریافت خواهید کرد.

مدرک رسمی گوگل آنالیتیکس 360

حرف آخر

اگر نتوانید با موفقیت آزمون را پشت سر بگذارید نگران نباشید، چون مجددا می توانید تلاش کنید. امیدواریم که توانسته باشیم با آموزش آنالیتیکس فارسی به شما عزیزان کمک کرده باشیم تا به راحتی از این ابزار تجزیه و تحلیل گوگل استفاده کنید و خود را به عنوان یک متخصص در این زمینه معرفی کنید. خوشحال می شویم از نظرات شما استفاده کنیم تا بتوانیم آموزش های آینده را بهتر و نزدیک تر به علایق شما کاربران ایجاد کنیم.

مطالب مفید گوگل آنالیتیکس

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها